Дата размещения :

Одяг оверсайз вже кілька сезонів поспіль користується великою популярністю. Це недивно, адже оверсайз поєднує зручність, зовнішню привабливість і актуальність. Як тільки подібні речі почали входити в моду, від критиків можна було почути зауваження про те, що в них нібито мало жіночності. Однак оригінальні дизайнерські рішення в оформленні такого одягу довели: навіть простора річ може бути жіночною, якщо вона володіє такими характеристиками, як:

  • вдалий крій;
  • якісний склад, завдяки якому ці нитки, використані в пряжі, виглядають по-богатому;
  • актуальна кольорова гамма, яка виглядає стильно;
  • доречні елементи декору, які надають светру вишуканість.

Якщо светр оверсайз відповідає цим критеріям, то він є відмінним придбанням. Про таку річ важко сказати, що вона не жіночна. Більш того — хороший светр оверсайз поєднує в собі жіночність і зручність, що дуже цінно для сучасних людей, що живуть в досить динамічному ритмі.

В’язані светри від магазину Candy Style

Якщо ви шукаєте стильний і якісний жіночий светр, знайти такий товар можна в інтернет-магазині Candy Style. В асортименті представлені найрізноманітніші моделі. До слова, светри оверсайз займають в ньому своє гідне місце. Серед переваг, які даний магазин пропонує своїм клієнткам, знаходяться такі плюси асортименту і сервісу:

  • великий вибір якісного товару (в цьому магазині ретельно підходять до формування асортименту і наповнюють його тими товарами, які актуальні й цікаві для клієнток);
  • регулярне оновлення асортименту (тут знають про поточні модні тренди, регулярно за ними стежать і поповнюють товарний ряд стильними новинками);
  • можливість повернення товару, який не використовувався, але в силу певних причин не підійшов (в Candy Style поважають чинне законодавство і забезпечують клієнткам можливість протягом встановленого терміну повернути товар);
  • грамотне консультування (тут допоможуть підібрати джемпер жіночий і будь-яку іншу річ, яку ви хочете придбати).

Саме з цих причин придбання в Candy Style стає вигідним рішенням. А ще в цьому магазині вас порадують приємні ціни. Незважаючи на високу якість представленого товару, цінова політика інтернет-магазину вигідна і лояльна по відношенню до покупців.

Стильні образи зі светром оверсайз

Якщо ви купуєте светр оверсайз, то найкраще його поєднувати з тими речами, з якими ви можете забезпечити своїм образом якийсь контраст обсягів. Наприклад, луки з широким светром і широкими штанами можуть виглядати досить незграбно. Краще взяти джинси або штани скіні.

Стильне поєднання широкого светру зі спідницею-олівець здатний доповнити оригінальний тонкий поясок. Якщо його «обіграти» з іншими елементами образу, вийде вишукано.

Не менш актуальний такий светр як елемент багатошарових образів. Але з ними потрібно проявляти обережність дівчатам з пишними формами. Якщо у вас велика статура, а виглядати хочеться, навпаки, більш крихкою, краще відмовитися від подібних нарядів.