Дата размещения :

Достаток продукції на ринку ставить батьків у глухий кут: Як правильно вибрати матрац для новонародженого. Існують критерії, за якими вибір матраца не складе труднощів. На сайті інтернет магазину matroluxe.com вас порадує не тільки асортимент та якість але і ціна дитячого матраца.

Жорсткість. Ще недосвідчені батьки, при виборі матраца для малюка, можуть зробити помилку, купивши м’який екземпляр. Їм здається, що на такому ложі дитині буде комфортніше. Ця помилка може призвести до деформації хребта новонародженого, і навіть стати причиною його раптової смерті (перевернувшись на животик, дитина потоне в м’якій перині і задихнеться). Матрац повинен бути жорстким, забезпечуючи підтримку кістковій системі крихти. Краще, якщо він буде з ортопедичним ефектом.

Гіпоалергенність. Більшість фахівців рекомендують матраци з натуральних матеріалів, які знижують ризик викликати алергічну реакцію у малюка. В даний час наповнювачі матраців мають широкий спектр вибору. Їх переваги і недоліки ми розглянемо трохи пізніше.

  1. Розмір. Матрац повинен відповідати ліжечку. В ідеалі допустимий розмір матраца до 2-х см менше спального місця по ширині і довжині. Так його легше буде виймати і перевертати. А це дію необхідно повторювати як мінімум чотири рази на рік.
  2. Наявність або відсутність пружин. Пружинні матраци з залежним пружинним блоком краще не брати. Пружини, впливаючи один на одного, створюють ефект гамака. Зовні такий матрац може здатися жорстким, але під вагою дитячого тільця прогинається, утворюючи вм’ятину. Про ортопедичний ефект такого матраца не може бути мови. Альтернатива — вибір матраца для новонародженого з пружинним блоком, де кожен елемент конструкції упакований в окремий чохол, що дозволяє пружинам діяти незалежно один від одного. Ще краще — безпружинний матрац, який має найкращі ортопедичні властивості, що не має металевих деталей, які можуть надавати магнітне або електростатичне вплив на організм малюка.

Як вибрати матрац: матеріал виготовлення

Правильний підбір матеріалу для матраца — запорука міцного, спокійного сну вашого малюка, а також його майбутнього здоров’я. Абсолютно неприпустимі такі наповнювачі, як:

  • поролон
  • вата

Ці матеріали дуже м’які, погано вентильовані, вбирають вологу. Небажані такі натуральні матеріали, як:

  • повсть
  • вовна
  • солома

Особливість цих матеріалів — схильність дебатів, збереження неприємних запахів. Замість цих наповнювачів краще віддати перевагу синтетичному або напівсинтетичного пінополіуретану або струттофайбер. Вони гіпоалергенні, стійкі до вологи, зберігають тепло. Якщо все-таки бажаєте натуральні матеріали, варто звернути увагу на:

латекс — гіпоалергенний, витримує великі навантаження, зберігає тепло, добре вентилюється.

лузгу гречки — забезпечує підтримку хребту, робить позитивний вплив на дихальну систему.

кокосове волокно — пружне, стійке до промокання, не пропускає всередину пил і кліщів, не вбирає неприємні запахи, добре вентилюється.

Сподіваємося, що тепер вибрати матрац буде легко. Вашій дитині буде солодко і комфортно на ложе, яке ви так ретельно, з любов’ю підібрали для нього.